SZCZEP SIĘ W SZKOLE

W związku z zadaniami postawionymi przed dyrektorami szkół przez Ministra Zdrowia w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia, w porozumieniu z GCUM w Lisiej Górze informuję, że we wrześniu będzie możliwość dokonania szczepień. W zależności od liczby chętnych szczepionka będzie podawana na terenie szkoły lub GCUM.

W związku z powyższym od dnia 30.08.2021 r. proszę o składanie deklaracji szczepienia w sekretariacie szkoły w terminie do 15 września 2021 r. (wzór do pobrania w załącznikach).

Wszystkie informacje skierowane do dyrektorów szkół przez Ministra Zdrowia, w tym kwestionariusz wywiadu wstępnego, znajdują się w załącznikach.