"ŻYJ MAMUSIU MOJA MIŁA, STO LAT ALBO DŁUŻEJ..." 26 MAJA DZIEŃ MATKI

W dniu tak wspaniałym i uroczystym zaprezentowaliśmy naszym ukochanym mamusiom program artystyczny, który zapeniał dużo wrażeń. Najpierw starszaczki przedstawiły bajkę "Kopciuszek", później maluszki wyginały się w tańcu z pomponami. Następnie ponownie starszaczki objęły scene w posiadanie, prezentując montaż słowno-muzyczno-kabaretowy. Maluszki nie pozostały dłużne i rownież mówiły wiersze i śpiewały piosenki. Program zakończyły tańce z towarzyszeniem instrumentu. Maluszki tańczyły wiązankę tańców z pokazywaniem, starszaczki zatańczyły "Trojaka". Wreszcie "STO LAT', i znowu "STO LAT" i kwiaty , prezenty. Na zakończenie wspólny taniec z wzruszająca piosenką "Cudowną mamusię mam,  odkryla mi każdą z dróg, po której szłam, Mam cudowną mamusię bo przyjaciółką  moją jest ...."