KONKURS "STROIK WIELKANOCNY"

Dnia  14.04.2014 r. w naszym Przedszkolu odbył się finał konkursu na „STROIK WIELKANOCNY".  Przedszkole  na kilka dni stało się galerią prawdziwej sztuki ludowej, z którą mogły obcować dzieci  podziwiając kunszt artystyczny wykonawców. Na konkurs wpłynęło 19  prac. Tematyka  wzbudziła wielkie zainteresowanie, które zaowocowało pięknymi, bardzo starannie  wykonanymi stroikami. Odznaczały się one  bogactwem symboliki Wielkanocnej, różnorodnością wykorzystanych materiałów i oryginalnością realizowanej tematyki. Jury miała  niezwykle trudne zadanie, aby wśród zaprezentowanych stroików wielkanocnych wybrać te najpiękniejsze z pięknych. Przyznano nagrody zgodnie z opracowanymi kryteriami oceny prac:

NAGRODY:

I miejsce: Laura Łoś

II miejsce: Wiktoria Ogorzelec

III miejsce: Hubert Cichoń oraz Kornelia Świder

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Pragniemy podziękować wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wzięli udział w konkursie.
Jest nam niezmiernie przykro, że nie mogliśmy nagrodzić większej liczby  prac. Dołożyliśmy jednak starań, aby każdy z uczestników poczuł się doceniony.