PÓŁKOLONIA LETNIA 2019

Rozpoczynamy wakacje!!!

Poniedziałkowy poranek zaczęliśmy od spotkania z Panią Dyrektor na temat bezpieczeństwa w czasie półkolonii letniej. Pani Dyrektor zapoznała nas z regulaminem. Następnie udaliśmy się do kina Cinema 3D w Tarnowie na film pt. ALADYN - historia chłopaka o czystym sercu, który dostaje propozycję od potężnego wezyra, by znalazł dla niego tajemniczą lampę. Po udanym seansie w dobrych nastrojach udaliśmy się do McDonalda gdzie mieliśmy możliwość ochłodenia się pysznymi lodami oraz zjedzenia McDonaldowych przysmaków ;)

Wtorek to dzień orzeźwienia w upalne dni. W tym dniu o godz. 9.00 wyruszyliśmy na basen do Dąbrowy Tarnowskiej. Tam przez dwie godziny pod czujnym okiem ratowników i wychowawców mogliśmy śmiało korzystać ze zjeżdżalni, jacuzzi, pograć piłkę w wodzie. Po kąpieli wszyscy udaliśmy się na poczęstunek.

W środę pojechaliśmy do Parku Rozrywki Zawada. Pobyt w parku oparty był na animacjach prowadzonych przez profesjonalnych animatorów oraz korzystania ze wszystkich atrakcji parku. W trakcie zabawy poznawaliśmy podstawowe prawa fizyki. Braliśmy udział w doświadczeniach pod opieką animatora.

Czwartek to dzień pełen wrażeń. Rozpoczęliśmy go od wycieczki do Mini ZOO w Zaczarniu, gdzie mogliśmy pogłaskać i obejrzeć z bliska takie zwierzątka jak: alpaki, króliczki, świniki morskie, osły, kozy i kucyki. Czekał tam na nas również grill z kiełbaskami. Świeże powietrze wyostrzyło nasze apetyty, pyszna kiłebaska znikała z talerzy bardzo szybko. Po poczęstunku ruszyliśmy z powrotem do szkoły, gdzie niespodzianką była muzyka grana przez Dj-a, konkursy oraz zabawa bańkami mydlanymi.

W Piątek pojechaliśmy do Centrum Sportów Konnych Odporyszów, to nowoczesny obiekt sportowy w pełni przygotowany do szkolenia umiejętności jazdy konnej. To już ostatni dzień półkolonii. Dostarczył nam on wielu wrażeń, zabawy i przyjemności. Teraz przed nami dwa miesiące wakacji pełnych nowych przygód.