Wyróżnienie dla Łucji Maryniak - uczennicy klasy I

Po raz kolejny w naszej szkole został przeprowadzony konkurs rysunkowy pod hasłem ,,KIEDY DZWONIĘ PO STRAŻ POŻARNĄ”.  Celem konkursu była edukacja dzieci w zakresie zachowania bezpieczeństwa w momencie wystąpienia wszelkiego rodzaju zagrożeń. Konkurs miał wyrabiać skuteczne sposoby reakcji w czasie pożarów lub innych zagrożeń występujących w szkole, domu, na ulicy czy nad wodą. Był on kierowany do uczniów klas I-III szkoły podstawowej.  Przedmiotem była praca w dziedzinie malarstwa lub rysunku i prowadzony był w trzech kategoriach wiekowych:

I grupa: klasa I szkoły podstawowej

II grupa: klasa II szkoły podstawowej

III grupa: klasa III szkoły podstawowej.

Z pośród oddanych prac komisja szkolna wyłoniła prace konkursowe i przekazała do Zarządu Gminy. W eliminacjach powiatowych została wyróżniona praca naszej uczennicy z klasy I – Łucji Maryniak. Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów.

Barbara Sas