DYSKOTEKA INTEGRACYJNA

Już od kilku lat świętujemy Dzień Chłopaka w naszej szkole. Z tej okazji organizujemy dyskotekę integracyjną podczas której wybieramy tego najsympatyczniejszego chłopaka w naszej szkole.

W tym roku dziewczęta z klas 4-8 szkoły podstawowej oraz 3 gimnazjum wybrały po dwóch najsympatyczniejszych chłopców ze swoich klas. Wybrani uczniowie brali udział w konkursie sprawdzającym ich siłę, celność, wytrzymałość, umiejętności taneczne i budowlane ;-) oraz wiedzę oczywiście.  Po zaciętej rywalizacji najsympatyczniejszym chłopakiem w naszej szkole został Bartłomiej Lorkiewicz z klasy 5! Gratulujemy!

Ponadto, podczas dyskoteki zostały wylosowane Żelazne Listy dla uczniów. Szczęśliwcami okazali się Kamil Witoszek oraz Klaudia Cichoń.

Rozstrzygnięto również konkurs piosenki obcojęzycznej. Żelazne Listy dla klas odebrały: IIIG, V i VI SP.