PROJEKTY EDUKACYJNE 2017/2018

Dnia 11.06.2018 roku odbyła się w naszej szkole prezentacja gimnazjalnych projektów edukacyjnych. W projektach uczestniczyli uczniowie klasy II gimnazjum, którzy realizowali następujące projekty tematyczne:

I  Z matematyki -Liczba π

Dominik Giża, Wiktor Drwal, Daniel Świder, Patryk Lorkiewicz, Michał Kuta pod opieką Pani Ewy Lach -Nogi.

II  Z języka angielskiego - Kalendarium szkoły

Klaudia Cichoń, Magdalena Madej, Marcelina Tęcza, Maria Armatys  pod opieką Pani Agaty Rynkal.

III  Z plastyki - W zasięgu ręki - sztuka współczesna

Natalia Hebda, Justyna Madej, Wiktoria Foszcz, Dominika Ostręga pod opieką Pani Anny Olek.

Nad projektami uczniowie pracowali pod okiem swych opiekunów od kilku miesięcy, opracowywali prezentacje multimedialne, makiety, wystawę prac plastycznych, pokaz action painting.

W poniedziałek mogliśmy obejrzeć efekty ich pracy! Prezentacje uczniów bardzo podobały się zarówno nauczycielom jak i publiczności. Gratulujemy zaangażowania i kreatywności!