DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

29 września w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Chłopcy w dniu swojego święta mieli przyjść do szkoły elegancko ubrani. Uczniowie, którzy tego dnia pięknie się prezentowali byli zwolnieni z odpowiedzi ustnej.

Chłopak? Tak, znasz go.
To taki ktoś,
Kto ci czasami robi na złość.
I obojętnie co by się zdarzyło,
Wszystko byś zrobiła, żeby go nie było.
Lecz uwierzyć w to trudno, bez niego byłoby nudno.
Nikt by nie chował ci piórnika,
Ciągnąć cię za włosy nie byłoby komu,
Nikt by ci nie kładł kwiatka pod drzwiami
I sama wracałabyś do domu.
Więc zrób wyjątek dzisiaj,
Wyjdź ze swej złości mroku,
Uśmiechnij się chociaż raz
I bądź miła jeden dzień w roku.

Tego dnia w szkole panowała niecodzienna atmosfera - dziewczyny obdarowywały chłopców prezentami. Ponadto, dwa dni wcześniej - 27 września - podczas dyskoteki szkolnej zorganizowano konkurs na "Super Chłopaka". W konkursie brało udział 6 chłopców wybranych przez swoje koleżanki z klasy jako tych najsympatyczniejszych. Uczestnicy konkursu byli poddani pięciu próbom: próbie odwagi, próbie powagi, próbie sprawności, próbie celności i próbie mądrości. Trzeba przyznać, że wszyscy świetnie poradzili sobie z zadaniami i dziewczęta będące w jury miały twardy orzech do zgryzienia. Po burzliwych obradach wyłoniono zwycięzcę, którym okazał się:

Piotr Dobosz

Serdecznie gratulujemy!