KONKURS WIELKANOCNY

Od kilkunastu dni możemy podziwiać w holu naszej szkoły niezwykłą wystawę. Tworzą ją  prace naszych uczniów przygotowane na Szkolny Konkurs Wielkanocny. Tegoroczne stroiki zachwycają wspaniałymi barwami, różnorodnymi materiałami oraz pomysłowością wykonania. Z zachwytem oglądamy m. in. baranka z patyczków kosmetycznych, pomysłowe koguciki z wydmuszek po jajkach, samodzielnie wypleciony koszyczek z papieru, króliczki z kartonu lub siana czy też jajeczka świąteczne z najróżniejszych materiałów.

Jury miało bardzo trudne zadanie. Oddano ponad trzydzieści pięknych stroików. Wszystkie one wymagały wysiłku, trudu i wielu godzin pracy. Ostatecznie zdecydowano o następujących miejscach:

I miejsce klasy I-III Szkoła Podstawowa : Wiktoria Ogorzelec

I miejsce klasy IV-VI Szkoła Podstawowa: Anna Kmieć, Karolina Madej

I miejsce klasy I-III Gimnazjum: Weronika Turczyn

Pani Dyrektor postanowiła nagrodzić nie tylko zwycięzców, ale wszystkich uczestników konkursu. Otrzymali oni drobne upominki w postaci zestawu długopisów żelowych oraz notesików.

Gratulujemy!

Anna Olek