WYJAD DO KINA

W piątek 20 stycznia 2017 r. klasy I-IV wraz z wychowawcami udały się   na wycieczkę do kina Cinema 3D w Tarnowie na film pt. ,,Vaiana. Skarb oceanu”. Do Tarnowa dojechaliśmy około godz. 8.45. Uczniowie z zainteresowaniem oglądali wnętrze nowego kina oraz dokonywali zakupów w strefie gastronomicznej.

O godz. 9.30 po serii reklam rozpoczął się film trwający 135 minut. Nastała cisza. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali przygody młodej księżniczki, która chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyruszyła w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznała potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglowali przez bezmiar oceanu, doświadczając karkołomnych przygód.

Ta komputerowa opowieść podkreślała rolę przyjaźni i uczyła młodych widzów szacunku do innych ludzi.

Film wszystkim się bardzo podobał. Wróciliśmy do szkoły, w której czekali na nas rodzice i…panie kucharki z pysznym obiadem.

Barbara Sas