DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA KLAS IV-VI

Tradycją już w naszej szkole stało się wrześniowe ognisko. 27  września uczniowie klas IV-VI pod opieką wychowawców oraz rodziców, udali się na szkolne "Święto pieczonego ziemniaka". Dzięki uprzejmości Państwa Armatysów, kolejny raz,  zorganizowano je na ich posesji.

Na teren firmy Yagi dotarliśmypo dziesięciu minutach jazdy.

Na miejscu okazało się, że mamy rozpaliły już ognisko, a ławeczki, stół i smaczne przekąski czekają przygotowane na leśnej polanie.

Po zbiórce organizacyjnej uczniowie mieli czas dla siebie. Jedni spacerowali, odpoczywali w cieniu drzew, drudzy grali w piłkę lub badmintona, a jeszcze inni szukali grzybów.

Po około godzinie zabawy, wszyscy ze smakiem zjedli kiełbaski oraz ziemniaki przygotowane przez mamusie. Jedzenie było bardzo smaczne i pożywne, uczniowie odpoczęli więc chwilkę  i znów pobiegli się bawić. Pogoda sprzyjała, było słonecznie i ciepło, więc humory dopisywały.

Na koniec posprzątaliśmy teren zabaw, podziękowaliśmy mamom za gościnę  i pod opieką rodziców oraz wychowawców wróciliśmy do szkoły.

To była bardzo udana, jesienna wycieczka! Można było spędzić przyjemnie czas na świeżym powietrzu, odpocząć a jednocześnie świetnie się bawić. Już czekamy na następne ognisko!