WARSZTATY

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano warsztaty rękodzieła artystycznego. Jako, że  wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, spotkanie było poświęcone  wykonywaniu stroików świątecznych. Warsztaty prowadziła Pani Krystyna Węc- Szatko z Gminnego Ośrodka Kultury. Uczestnicy z zapałem przystąpili do pracy i już po kilku chwilach na Sali zagościł świąteczny klimat. Kolorowe stroiki prezentowały się bardzo  okazale i mamy nadzieję , że staną się dla wykonawców inspiracją do tworzenia własnych bożonarodzeniowych dekoracji. Dziękujemy pani Krysi oraz wszystkim przybyłym osobom .

Dołączamy również zdjęcia z poprzednich warsztatów, na których wykonywana była róża z bibuły.

Cieszymy się z rosnącej liczby uczestników tego typu spotkań i zapraszamy na kolejne, które odbędą się w przyszłym roku.