UROCZYSTY APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 13 października 2014r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Sala była zapełniona po brzegi uczniami ubranymi w galowe stroje, nauczycielami oraz gośćmi spoza szkoły.

Akademia rozpoczęła się od przemówienia Pani Dyrektor Bożeny Świątek, która przedstawiła historię tego święta, a także mówiła  o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Ponadto, podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Dziękowała wszystkim zgromadzonym za przybycie oraz wręczała nagrodywyróżnionym nauczycielom. Również reprezentacja Rady Rodziców w osobie p. Tomali skierowała najlepsze życzenia dla nauczycieli wręczając na ręce Pani Dyrektor bukiet kwiatów.

Część artystyczną przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum pod opieką p. Aleksandry Kozioł, p. Magdaleny Szczygieł oraz p. Ewy Kozdroń. Młodzi artyści zaprezentowali krótką inscenizację, w której słowem, pieśnią i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.    Na zakończenie uczniowie złożyli serdeczne życzenia nauczycielom za ich pedagogiczny trud. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz wręczyli kwiaty.