"Szycie maskotek" w naszej szkole.

30 września w naszej szkole odbyły się warsztaty pt. „Szycie maskotek”. Adresowane były do uczniów Szkoły Podstawowej. Zajęcia poprowadziła Pani Krystyna Węc - Szatko z Gminnego Ośrodka Kultury w Śmignie. Gok zapewnił też wszystkie potrzebne materiały.

Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do pracy. Dla niektórych najmłodszych uczestników był to pierwszy kontakt z igłą, lecz dzięki wskazówkom Pani Krysi i przy niewielkiej pomocy mam powstały wesołe i milutkie kotki. Warsztatom towarzyszyło wiele radości, wszyscy spisali się na medal, a efekty ich pracy można obejrzeć na załączonych zdjęciach.

Pani Krysi i wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne zajęcia, których terminy podamy wkrótce.