WYCIECZKA KLAS IV - VI

Wycieczka klas IV-VI

11 czerwca uczniowie klas IV-VI, pod opieką swoich wychowawców, udali się na szkolne ognisko. Dzięki uprzejmości Państwa Lorkiewiczów zorganizowano je na ich posesji.
Po 20 minutach spokojnego spaceru byliśmy na miejscu. Tam czekały już na nas mamy, które przygotowały smaczne przekąski dla dzieci oraz napoje.
Na początku Pani Renata Lorkiewicz oprowadziła nas po prywatnym mini zoo. Podziwialiśmy z bliska wspaniałe zwierzęta, m.in.: jelenie, daniele, alpagi, kangury, nutrie, dziki, pawie. Duże wrażenie zrobił na wszystkich olbrzymi jeleń "Kuba", a szczególnie jego majestatyczne, wspaniałe poroże. Kuba był bardzo przyjazny, chętnie zjadał chleb, którym karmiły go dzieci.
Następnie przeszliśmy nad staw, weszliśmy na molo i podziwialiśmy pływające po nim, piękne łabędzie.
Później przyszedł czas na zabawę. Uczniowie grali w siatkówkę, piłkę nożną, "ziemniaka". Pogoda nam sprzyjała, było słonecznie i bardzo ciepło, więc wszystkim dopisywały humory.
W tym czasie mamy przygotowały dla nas pyszne kiełbaski, upieczone w olbrzymim kamiennym grillu. Usiedliśmy w stylowej altance i posililiśmy się pysznym jedzeniem. Odpoczęliśmy po jedzeniu, podziękowaliśmy mamom oraz Państwu Lorkiewiczom za gościnę i spokojnym spacerkiem udaliśmy się do szkoły, skąd rozeszliśmy się do domów.
To była bardzo udana wycieczka! Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że jesienią bardzo chętnie chcieliby ją powtórzyć!

Anna Olek