JEŻDŻĘ Z GŁOWĄ

W pierwszym tygodniu ferii uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Małopolskim Projekcie Jeżdżę z Głową. Przez kolejne pięć dni pod czujnym okiem instruktorów narciarstwa, a czasami nawet w asyście policjantów poznawali tajniki bezpiecznego szusowania na stoku. Młodzi narciarze w Ośrodku Narciarskim w Jastrzębi zdobywali kolejne poziomy jazdy. Pogoda i humor dopisywała przez cały czas trwania kursu. Zwieńczeniem kursu był egzamin, który wszyscy zdali wzorowo. Warto zaznaczyć, iż projekt ten pod patronatem Marszałka Województwa Marka Sowy był pomysłem Jagny Marczułajtis- Walczak  i  skierowany   był do uczniów klas III i IV, którzy jeszcze nie potrafili jeździć na nartach. Naszym uczniom bardzo się podobał- pani Jagna strzeliła w dziesiątkę.