Na własne konto – dzień 2

Kolejny dzień i kolejne wyzwania oraz emocje. Tym razem młodzież naszej szkoły zmierzyła się z następującymi zadaniami: „od zainteresowań do zawodu”, „lokalny rynek pracy” oraz „fabryka książek”. O ile pierwsze dwa nie były aż tak bardzo problematyczne, tak ostatnie z nich okazało się nie lada wyczynem. Każdy zespół uczniów musiał wyprodukować książki, które przechodziły bardzo restrykcyjne kontrole. Początkowo kontrolerami byli opiekunowie programu „Na własne konto”, a później sami uczniowie z danego zespołu kontrolowali się nawzajem. Emocje sięgały zenituJ Warto dodać, że książki musiały spełniać określone normy, a na ich wyprodukowanie zespoły zadaniowe miały ograniczony czas. Czego się nauczyli uczestnicy „Na własne konto” w drugim dniu swojej pracy? Z pewnością odpowiedzialności, jak należy zarządzać zespołem, gdzie należy szukać oszczędności.. Jednym słowem samo życie, które obecne jest w każdym przedsiębiorstwie. W przerwie Pan Klonowicz – właściciel cukierni „Fantazja”, zapewnił wszystkim słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy.

Co przyniesie kolejny dzień? Dowiemy się już jutro.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego bloga, gdzie można przeczytać najnowsze relacje z zajęć.