23. Finał WOŚP

11 stycznia odbył się XXIII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Nasze Gimnazjum przyłączyło się do tej akcji już po raz piąty. Celem tegorocznej zbiórki było podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. Nasi wolontariusze biorący udział w tej akcji:  Patrycja Babiarz, Mateusz Beściak, Karolina Białas, Julia Cichoń, Justyna Czarnik, Monika Korczak, Justyna Marszałek, Adrian Petela, Sebastian Pyzik, Martyna Starzyk, Edyta Witek oraz Żaneta Żurawska przez cały dzień kwestowali w Nowej Jastrząbce, Starych Żukowicach, Zaczarniu i na ulicach Tarnowa. Ogółem udało nam się zebrać 2605,00zł! Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za wsparcie!