DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

11 października w naszym Zespole uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku, uczniowie przygotowali uroczystą akademię, w której podziękowali swoim nauczycielom za ich ciężką pracę dydaktyczną i wychowawczą.

Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne, taneczne
i komediowe. Uczennica kl. III G Angelika Babiarz wzruszyła nauczycieli swoim śpiewem, uczniowie kl. I i IV SP zachwycili tańcami, a gimnazjaliści Adrian Petela (kl. II) oraz Filip Wiatr (kl. III) rozbawili oryginalnym skeczem. Ponadto wręczono pedagogom wyjątkowe nagrody – Jastrzębie 2013 - z zabawnymi dedykacjami. Akademię zakończyły uczennice klasy VI, recytując piękne wiersze oraz składając życzenia dla nauczycieli i pracowników oświaty. Całą uroczystość poprowadzili uczniowie klasy III gimnazjum – Lidia Milas oraz Bartłomiej Lorkiewicz.

W trakcie akademii Pani Dyrektor złożyła życzenia wszystkim pracownikom oświaty, a także wręczyła Nagrody Dyrektora. Otrzymali je Pani Małgorzata Opocka - Mamuszka, Pani Anna Olek, Pan Waldemar Mosio. Pani Dyrektor podziękowała także Pani Władysławie Główce za długoletnią pracę w naszym przedszkolu.