OGNISKO KLASY V I VI

2 października (czwartek) uczniowie klas V i VI pod opieką wychowawców udali się na pieszą wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego państwa Armatysów. Spacerowi sprzyjała jesienna aura. Uczniowie obserwowali zmiany zachodzące w przyrodzie, zbierali jesienne liście, a nawet piękne okazy grzybów.

Na miejscu mieli możliwości gry w ping-ponga, korzystania z chusta wek, a przede wszystkim zabawy na świeżym powietrzu. Atrakcją okazała się huśtawka linowa oraz pobliski staw, gdzie miłośnicy przyrody obserwowali żaby.

Później zapalono ognisko, upieczono smaczne kiełbaski, a na deser zjedzono pyszną szarlotkę przygotowaną przez mamusie.

W znakomitych nastrojach, choć nieco zmęczeni, uczniowie wrócili do szkoły i do swoich domów.

Dziękujemy Państwu Armatysom za udostępnienie obiektu.