WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W czwartek 19 września odbyły się wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej i Gimnazjum. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie,
w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Wybory poprzedzone zostały kampanią propagandową, w trakcie której chętni kandydaci mieli okazję przedstawić swoją wizję działania i współpracy na forum szkoły.

Po podliczeniu głosów przez komisje wyborcze wyłoniono zarząd Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum.

Przewodnicząca -          Izabela Foszcz (kl. VI)

Zastępca –                  Sylwia Motyka (kl. VI)

Członkowie –               Marcelina Tęcza (kl. V)

Joanna Tęcza (kl. IV)

Przewodnicząca –          Angelika Babiarz (kl. III)

Zastępca -                    Martyna Biś (kl. III)

Skarbnik-                      Patrycja Babiarz (kl. II)

Sekretarz-                    Małgorzata Cygan (kl. III)

Opiekunami SU Szkoły Podstawowej są pan Dawid Sutkowski oraz pani Aleksandra Kozioł, natomiast w Gimnazjum opiekunami SU są pani Magdalena Szczygieł oraz pani Aneta Białas.

Gratulujemy świeżo upieczonemu zarządowi i życzymy wielu sukcesów i satysfakcji w wykonywaniu tak odpowiedzialnych zadań.