Nowa Jastrząbka w Finale Wojewódzkim!

Ogromny sukces stał się udziałem młodych koszykarek z naszej szkoły. Wygrywając 6 marca w hali Pałacu Młodzieży w Tarnowie zawody w ramach Igrzysk Dzieci w mini koszykówce dziewcząt uzyskały awans do Finału Województwa Małopolskiego, gdzie będą reprezentowały rejon tarnowski.

W zawodach na szczeblu rejonowym wzięły udział 3 zespoły. Powiat tarnowski reprezentowała drużyna z Nowej Jastrząbki, a przeciwnikiem naszych dziewcząt były mistrzynie powiatu brzeskiego – Szkoła Podstawowa z Jasienia oraz najlepsza drużyna miasta Tarnowa, czyli Szkoła Podstawowa nr 9. Dwa wygrane mecze, 23:8 z drużyną z Jasienia i 24:11 ze szkołą z Tarnowa pozwoliły na osiągnięcie kolejnego już sukcesu naszym koszykarkom.

22 marca na hali widowiskowo-sportowej w Bochni odbędzie się Finał Wojewódzki w mini koszykówce dziewcząt. Sześć najlepszych szkolnych drużyn Małopolski, a wśród nich nasze dziewczęta, mocno trzymamy za Was kciuki i życzymy dalszych sukcesów!

Skład zespołu mistrzyń rejonu tarnowskiego to: Anna Kmieć, Wiktoria Tomala, Patrycja Furgał, Oliwia Ryndak, Karolina Madej, Małgorzata Cichoń, Magdalena Kruczek, Weronika Jasińska, Justyna Cichoń, Karolina Tęcza, Angelika Ostręga, Kornelia Świder, Żaneta Wilk - trener Dawid Sutkowski.

Link do zdjęć: