NASZE DZIEWCZYNY ZNOWU NAJLEPSZE!

Drugi Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Tarnowa zakończył się ponownie zwycięstwem dziewcząt z Nowej Jastrząbki. Siedem meczów, jakie rozegrały nasze reprezentantki przyniosło siedem zwycięstw, czyli po raz kolejny zawody przebrnęły bez choćby jednej porażki. W finale naszej drużynie przyszło się mierzyć ze Szkołą Podstawową nr 9 w Tarnowie. Mecz był bardzo wyrównany, a jego losy ważyły się do ostatnich sekund. Zwycięstwo przyszło z największym trudem, wynik 8:6 dał dziewczynom z klasy 6 kolejny już sukces sportowy w bieżącym roku szkolnym. Skład zwycięskiej drużyny to: Anna Kmieć, Wiktoria Tomala, Patrycja Furgał, Karolina Madej, Oliwia Ryndak, Weronika Jasińska, Magdalena Kruczek, Małgorzata Cichoń. Wielkie gratulacje dla naszych dziewcząt! Życzymy powodzenia w kolejnym turnieju, który odbędzie się 13 grudnia, trzymamy kciuki i liczymy na więcej.