ZNAMY WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY!

Od tygodnia na piętrze naszej szkoły możemy podziwiać wystawę wspaniałych stroików świątecznych. To prace wykonane przez naszych uczniów, zgłoszone do szkolnego konkursu na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy.

Stroiki zachwyciły wszystkich swoim wyglądem! Znalazły się wśród nich zarówno te tradycyjne, ze świecami i żywymi gałązkami świerkowymi, jak również te pomysłowe, wykonane np. z płatków kosmetycznych, widelczyków plastikowych, kory, piór, kokard itd. Prace prezentują się niezwykle okazale i wprowadzają cudowny, świąteczny klimat na korytarzu naszej szkoły.

Choć wszystkie stroiki zasługują na uznanie, ich wykonanie z pewnością wymagało wiele czasu i pracy, to jednak musieliśmy wyłonić zwycięzców. Jury (ks. Katecheta Krzysztof Osika, Pani Sekretarka Lidia Łoś oraz nauczyciel plastyki Pani Anna Olek) jednogłośnie zdecydowało, że nagrody otrzymają:

I miejsce- Martyna Wójcik  klasa IV

ex aequo