Sukcesy naszych uczniów!

Ostatnie miesiące były niezwykle pracowite, ale zarazem owocne dla uczennicy klasy VI:

Marceliny Tęczy

W marcu została Finalistką Małopolskiego Konkursu Humanistycznego w Nowym Sączu. By móc znaleźć się tam, pokonała ponad sześciuset przeciwników z całej Małopolski.

Niespełna dwa tygodnie później, startowała w XIV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Zaczarniu. Tam okazała się bezkonkurencyjna i zajęła I miejsce.

W kwietniu brała udział Konkursie Papieskim, zarówno w kategorii  wiedzy,  jak i śpiewu. Wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami zajęła II miejsce.

18 maja wzięła udział w VII Konkursie Czytelniczym w Brzozówce " Jeden z najlepszych".  Należało wykazać się w nim doskonałą znajomością lektur konkursowych oraz świetną pamięcią. Marcelina nie miała z tym większych problemów i uplasowała się na III pozycji.

Zaledwie dzień później, 19 maja, w Szkole Podstawowej w Pawęzowie otrzymała dwa wyróżnienia za napisane przez siebie wiersze. Spośród stu siedemdziesięciu wierszy nadesłanych na Konkurs, jej wiersz został zauważony przez jury i nagrodzony wyróżnieniem oraz nagrodą książkową. Ponadto otrzymała wyróżnienie specjalne od Pani Lucyny Gancarz - Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Lisiej Górze. W tym konkursie została nagrodzona wyróżnieniem również młodsza koleżanka Marceliny, Julia Laskowska z klasy IV.

Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu dalszych sukcesów!

wychowawca  Anna Olek