KONKURS PRZECIWPOŻARNICZY ROZSTRZYGNIĘTY

22 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Śmignie odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego pod hasłami: Nie wypalaj suchych traw i Kiedy dzwonię po straż pożarną. Konkursy te zorganizowane zostały przez Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lisiej Górze we współpracy z gospodarzem imprezy  Edwardem Kędzierskim oraz pod honorowym patronatem Wójta Gminy Lisia Góry Arkadiusza Mikuły.

Prace uczennic naszej szkoły zostały docenione przez jury i nagrodzone aż trzema miejscami:

W kategorii klas III -   I miejce Milena Olek

W kategorii klas IV-   II miejsce Gabriela Beściak

W kategorii klas V-    II miejsce Justyna Turczyn

Praca nagrodzona pierwszym  miejscem zakwalifikowana została do dalszego etapu powiatowego.

Serdecznie gratulujemy!

27 kwietnia w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej

w Tarnowie zostały ogłoszone wyniki kolejnego etapu, tym razem powiatowego, konkursu plastycznego: Nie wypalaj suchych traw oraz Kiedy dzwonię po straż pożarną.

Nasza uczennica Milena Olek ponownie zwyciężyła w kategorii klas III, zajmując  I miejsce na etapie powiatowym. Gratulujemy!

Na zwycięzców czekały cenne nagrody, a także wycieczka po obiekcie straży, możliwość obejrzenia samochodów strażackich a także wysłuchanie ciekawych opowieści na temat pracy strażaków.