Bal karnawałowy

Po ciężkiej pracy w I półroczu nauki uczniowie Zespołu Szkół Nowej Jastrząbce niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w czwartek - 14 stycznia. Udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i gwiazdami szkoła zachęcała do zabawy - najpierw młodszych uczniów klas I-III, a po południu starszych uczniów klas IV-VI SP oraz I-III G .

Skoczne rytmy zapomnianych już nieco utworów i najnowszych hitów podrywały do tańca każdego. Samorząd Uczniowski przeprowadził również zabawy oraz konkurs na Króla i Królową Balu w Gimnazjum i Szkole Podstawowej. Znalazł się też czas na krótki odpoczynek, by zregenerować siły i zjeść poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po nim czym prędzej każdy wracał do zabawy.

Tegoroczna zabawa karnawałowa należała do bardzo udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni. Teraz czas ferii zimowych i zasłużonego odpoczynku po I półroczu nauki. Ferie trwać będą od 18 do 31 stycznia 2016 r.

Wszystkim uczniom życzymy miłego odpoczynku :)