Halloweenowy Wieczór Filmowy

Sala pełna uczniów, którzy zupełnie dobrowolnie siedzą w szkole do 21:00 i są jeszcze z tego faktu zadowoleni? Trudno w to uwierzyć, tym razem jednak powód był szczególny. Oto bowiem w piątek, 30 października, o godzinie 16:30, odbył się pierwszy w tym roku wieczór filmowy. Tematykę tego wieczoru wybrali uczniowie kierując się zbliżającym Halloween, a zatem gatunek filmu nasuwał się tylko jeden - horror! Uczniowie obejrzeli dwa filmy - Jestem legendą i Naznaczony. Organizatorami Wieczoru Filmowego byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego, Pani Aleksandra Kozioł i Pani Magdalena Szczygieł.

Szkoła to nie tylko lekcje, klasówki i oceny - to także miejsce, w którym staramy się wychodzić naprzeciw zainteresowaniom uczniów, proponując im szereg dodatkowych zajęć i atrakcji, dzięki którym mogą rozwijać swoje pasje, ale też spędzać czas w dobrym towarzystwie, robiąc coś przyjemnego. Z tego właśnie powodu Samorząd Uczniowski zorganizował wieczór filmowy, podczas którego można było nie tylko obejrzeć dobre kino, ale też podyskutować o filmach           i czegoś ciekawego się na ich temat dowiedzieć.