Praca Mileny Olek uczennicy klasy II Szkoły Podstawowej w Nowej Jastrząbce LISTEM ROKU w ogólnopolskim konkursie Listy dla Ziemi!

Praca  Mileny Olek

uczennicy klasy II

Szkoły Podstawowej w Nowej Jastrząbce

LISTEM ROKU

w ogólnopolskim konkursie Listy dla Ziemi!

15 czerwca, na stronie internetowej Fundacji Ekologicznej Arka, zostały ogłoszone wyniki ogólnopolskiego konkursu Listy dla Ziemi. Spośród nadesłanych wielu listów z całej Polski, jury wyłoniło sto najlepszych prac. Wśród nich znalazł się list uczennicy kl. II ze Szkoły Podstawowej w Nowej Jastrząbce - Mileny Olek.

Na wybrane listy można było głosować od 25 maja do 10 czerwca na stronie listydlaziemi.pl/konkurs2015. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem internautów. Najlepsze prace uzyskały około trzech tysięcy głosów. Milenka wygrała nie tylko w swojej kategorii wiekowej, ale też otrzymała największą ilość głosów ( 3030 ) i to właśnie  jej praca otrzymała tytuł Listu Roku!

Serdecznie gratulujemy Milence oraz dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nią swój głos!