Sukces naszej uczennicy!

Kinga Brzozowska zajęła I miejsce w konkursie: Po zdrowie- bez używek,  zorganizowanym przez Gminną  Bibliotekę Publiczną w Lisiej Górze. W konkursie wzięło udział dwudziestu trzech uczniów ze szkół w: Brniu, Lisiej Górze, Nowej Jastrząbce i Śmignie. Praca naszej uczennicy okazała się najlepsza! Serdecznie gratulujemy!!!

Kinga jest uczennicą klasy II naszego gimnazjum i od kilku lat interesuje się plastyką. Tworzy piękne, dojrzałe prace. Szczególnie lubi malować portrety, a jej ulubioną techniką jest szkic.

Od kilku tygodni, w holu korytarza na piętrze naszej szkoły, można podziwiać wystawę jej prac. Zapraszamy do obejrzenia! Kindze życzymy wytrwałości w rozwijaniu swej pasji oraz wielu sukcesów!

Anna Olek