ZŁOTY MEDAL MAGDALENY MADEJ NA MISTRZOSTWACH EUROPY!!!

Uczennica naszej Szkoły Magdalena Madej  zdobyła złoty medal na mistrzostwach European Cheerleading Championship- Manchester  2014!

To olbrzymi sukces i powód do dumy  dla  naszej szkoły, ale także całej społeczności lokalnej. Magdalena Madej ucz.kl. V Szkoły Podstawowej w Nowej Jastrząbce  wraz z grupą taneczną Blask reprezentowała Studio tańca Honorata na Mistrzostwach Europy w Cheerleadingu!  Wytańczyła w duecie z Izabelą Zając złoto w kategorii Junior młodszy. Gratulujemy!

Madzia na co dzień w szkole  jest skromną, spokojną uczennicą, bardzo lubianą zarówno przez koleżanki, kolegów , jak i nauczycieli.  Natomiast po szkole oddaje się swojej wielkiej pasji jaką jest taniec. Od wielu lat tańczy w tarnowskiej szkole tańca "Honorata", w której to święci coraz większe sukcesy. W marcu wytańczyła srebrny medal  w duecie z Izabelą Zając podczas XVII Mistrzostw Polski w Łochowie. Nasza utalentowna tancerka jest tak skromna, że "zapomniała" tym  faktem podzielić się z koleżankami i kolegami w szkole!Jesteśmy przekonani, ze jeszcze nie raz usłyszymy o sukcesach Madzi :)

Serdecznie gratulujemy, życzymy Magdalenie oraz jej zespołowi wielu sukcesów!

wych. Anna Olek