Akcja spełniająca marzenia małej Blanki!

Blanka ma 4 lata. W jej główce “mieszka robaczek”, którego nie da się usunąć. Dziewczynka bardzo ciężko choruje. Wkrótce będzie obchodziła urodziny. Jej marzeniem jest otrzymanie torby pełnej kartek urodzinowych.

Uczniowie naszej szkoły, poruszeni jej historią, mocno zaangażowali się w akcję spełniającą marzenie dziecka. Pod opieką opiekunów Koła PCK p. Barbary Sas i p. Anety Białas, a także nauczyciela plastyki p. Anny Olek oraz opiekuna świetlicy p. Sabiny Kucharzyk, licznie przyłączyli się do akcji charytatywnej Kartka dla Blanki. Dziewczynka uwielbia dinozaury, w związku z tym postarali się, aby ten motyw pojawił się na kartkach. Stworzone kartki były niezwykle pomysłowe, piękne i pełne ciepłych, serdecznych życzeń. W przygotowanie ich włączyli się również rodzice naszych uczniów. Wszystkie laurki zostały przekazane już wyjątkowej  solenizantce!

Miejmy nadzieję, że nasze kartki wywołają uśmiech na twarzy małej Blanki!

A.Olek