XXIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

31 stycznia odbył się XXIX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Nasz Zespół przyłączył się do tej akcji już po raz jedenasty. W tym roku WOŚP zbierała środki na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Finał z głową - takie było hasło przewodnie tegorocznej zbiórki.

Nasi wolontariusze biorący udział w tej akcji to uczniowie klasy ósmej oraz siódmej szkoły podstawowej, którzy wytrwale kwestowali w ten bardzo mroźny dzień na ulicach Nowej Jastrząbki oraz Lisiej Góry.

Ogółem udało nam się zebrać 2479,28zł!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tą akcję oraz ofiarodawcom za wsparcie!

W 2021 roku Fundacja WOŚP ma zamiar zebrać pieniądze na zakup takich sprzętów jak m.in.:

• zestawy endoskopów laryngologicznych
  • endoskopy giętkie
  • zestawy endoskopów sztywnych do oceny górnych dróg oddechowych
  • egzoskopy
  • lasery diodowe
  • nawigacje optyczne otolaryngologiczne
  • koblatory do operacji migdałków
  • aparaty USG i RTG
  • kardiomonitory
  • lampy czołowe
  • lampy operacyjne