ZAPROŚMY ANIOŁY DO SZKOŁY

Dnia 17.12.2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu: „ZAPROŚMY ANIOŁY DO SZKŁY”. Komisja miała sporo pracy, gdyż było 30 ANIOŁÓW, a wszystkie piękne, zachwycające oryginalnością i wykonane z wielką precyzją.

Zwycięzcami okazali się:

Miejsce I:

Aleksandra Baruch, Weronika Białas

Miejsce II:

Dominika Witek, Martyna Wójcik

Miejsce III:

Julia Kmieć, Anastazja Świder

Wyróżnienia za oryginalność:

Paulina Zych, Karolina Madej, Karol i Szymon Foszcz, Maja Świerczek, Patryk Ogorzelec, Gabriela Beściak, Gabriela Kadulska

Pozostali uczestnicy zostali obdarowani słodkościami:

Aleksandra Zych, Wiktoria Tomala, Marcin Wójcik, Kornelia Dykas, Justyna Turczyn, Sebastian Świątek, Jessica Zuziak, Wiktoria Ogorzelec, Filip Pyzik, Anna Kmieć, Julia Laskowska, Barbara Armatys, Justyna Cichoń, Nikola Żurek, Oliwia, Alicja Białas, Małgorzata Cichoń, Nikola Tomala.

Po spotkaniu wigilijnym ANIOŁY zostaną przewiezione do kościoła, gdzie można je będzie podziwiać przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia w szopce.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i wprowadzenie tym samym nastroju bożonarodzeniowego w naszej szkole oraz GRATULUJEMY wspaniałych inspiracji.