KONKURSY 2018

Uczniowie klasy III naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Czytelniczym oraz  Gminnym Konkursie Matematycznym.  Szkołę reprezentowali najlepsi uczniowie tej klasy
w danej dziedzinie.

Uczestnicy już od dłuższego czasu przygotowywali się do konkursu, czytając wyznaczoną literaturę oraz rozwiązując trudne zadania matematyczne.  Konkurs czytelniczy przebiegał w 3 etapach. Uczniowie samodzielnie uzupełniali test sprawdzający rozumienie literatury konkursowej, wspólnie wyszukiwali błędy w pracach plastycznych oraz popisywali się umiejętnością pięknego czytania. Zadania matematyczne ukazywały dzieciom użyteczność matematyki w życiu codziennym oraz przybliżały wiedzę i umiejętności matematyczne.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursów czuwały komisje złożone z nauczycieli. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom. Gratulujemy naszym uczniom i życzymy
im dalszych sukcesów!