DZIEŃ PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2023

Święto Pieczonego Ziemniaka

Dnia 21 września 2023r. uczniowie klasy III korzystając z pięknej pogody ostatnich letnich dni, uczestniczyli w ognisku klasowym zorganizowanym przez rodziców. Na ognisko dotarliśmy pieszo. Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od pieczenia kiełbasek i ziemniaków. Nie zabrakło również słodkich łakoci przygotowanych przez mamy. Ognisko było okazją do wspólnej zabawy, rozmów, spędzania  wolnego czasu w gronie rówieśników. Uczniowie korzystali z licznych atrakcji, o które zadbali rodzice. Czas upłynął bardzo szybko w świetnym nastroju. Spotkanie przy ognisku dostarczyło  mnóstwo radości i miłych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy Państwu Kutom za udostępnienie swojej posesji, współorganizowanie  i opiekę podczas ogniska.

Barbara Sas