KONKURS "JĘZYKI OBCE OKNEM NA ŚWIAT"

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkolnym konkursie organizowanym z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. Już po raz piąty przyłączamy się do tej europejskiej inicjatywy. Mamy nadzieję, że uczniowie naszej szkoły wykażą się pomysłowością i chętnie zgłębią wiedzę dotyczącą języków europejskich. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Dziś odbyło się losowanie przydziału języków europejskich. Finał konkursu odbędzie się w środę 27 września 2023 r. Każda z klas będzie miała za zadanie przedstawić wylosowany język prezentując najważniejsze zwroty/wyrażenia oraz informacje o krajach gdzie posługujemy się danym językiem oraz udekorować salę lekcyjną rekwizytami charakterystycznymi dla kultury wylosowanego języka.

klasa I - język angielski

klasa II - język włoski