KONKURS EKOLOGICZNY - RECYKLINGOWE STWORY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ekologicznym Konkursie Plastycznym i Konkursie Strojów Ekologicznych pod haslem "Recyklingowe Stwory", zorganizowanym przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, Szkołę Podstawową w Śmignie oraz Urząd Gminy w Lisiej Górze.

Uczniowie wykonali prace na kartce w formacie A3 oraz prezentowali stroje z materiałów recyklingowych. Gala wręczenia nagród odbyła się w MCDN w Tarnowie. Na scenie siedem szkół zaprezentowało samodzielnie wykonane kostiumy. Musiały być ekologiczne i ściśle związane z tematyką segregacji odpadów. Wójt Lisiej Góry pogratulował uczestnikom oraz zwrócił uwagę jak ważna jest świadomość ekologiczna przekazywana najmłodszym.

Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie wyobraźni, aktywności twórczej i mądrego wykorzystania zasobów ziemi.

Wyróżnione prace w konkursie plastycznym: Milena Krawiec kl. II Filipa Tyrcha kl. IV III miejsce w kategorii Ekologiczny Strój: Gabriela Kuta kl. VI Krystian Tyrcha kl. VI Filip Kuta kl. V Gratulujemy!!!