WIGILIA SZKOLNA

22 grudnia był wyjątkowo uroczystym dniem dla naszej szkolnej społeczności.

O godzinie 10 wszyscy rodzice, nauczyciele i uczniowie zebrali się w hali sportowej. Pani Dyrektor złożyła zgromadzonym piękne życzenia świąteczne,   a następnie zaprosiła do wspólnego oglądania jasełek pt. Bóg się rodzi w wykonaniu uczniów klasy V. Pomysłodawcą i reżyserem misterium był ks. Katecheta Leszek Sekuła. Jasełka bardzo podobały się publiczności, o czym świadczyły gromkie brawa! Młodzi aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role i przypomnieli o cudzie Bożego Narodzenia.

W tym dniu wychowawcy i rodzice przygotowali także w klasach uroczyste wigilijne spotkania, podczas których śpiewano kolędy, dzielono się opłatkiem, składano życzenia świąteczne. W całej szkole panował wspaniały, podniosły nastrój, który dał wszystkim namiastkę zbliżających się Świąt oraz pozwolił poczuć się jedną, wielką, szkolną rodziną.