SZKOLNY KONKURS PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ

Dniem szczególnie wyczekiwanym przez każde dziecko jest 6 grudnia, czyli Dzień Świętego Mikołaja. Jak co roku wszyscy uczniowie zostali obdarowani prezentami, jednak my chcieliśmy wydłużyć ten radosny czas i zorganizowaliśmy w naszym zespole Szkolny Konkurs Piosenki Świątecznej pt. "Rozśpiewane Mikołajki". Organizatorami konkursu byli Pani Magdalena Szczygieł, Pani Aleksandra Kozioł oraz Pan Dawid Sutkowski.

Do konkursu zgłosiło się wielu uczniów, którzy wykonywali utwory w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim. Wśród uczestników znaleźli się najmłodsi uczniowie naszej szkoły jak i Ci trochę starsi. Występom uczniów towarzyszył piękny taniec, kolorowe stroje, a przede wszystkim świetna zabawa i niepowtarzalna atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zwycięzcą konkursu został Patryk Maryniak z klasy III, drugie miejsce przypadło Paulinie Zych z klasy V, trzecie miejsce zdobyli uczniowie z klasy VI - Tomasz Madej i Krystian Tyrcha.

Uczestnicy konkursu:

Przedszkole:

Starszaki "Pada Śnieg"

Średniaki "To Mikołaj, to Mikołaj"

Maluszki "Ding Dong"

Szkoła podstawowa:

Patryk Maryniak (kl. III) "Jingle Bells Rock", "Do Stajenki"

Alan Łucek i Bartłomiej Białas (kl. III) "Pada Śnieg"

Paulina Zych (kl. V) "Kto wie"

Natalia Ćwiok i Gabriela Kuta (kl. VI) "Feliz Navidad"

Tomasz Madej i Krystian Tyrcha (kl. VI) "Santa is coming to town"

Uczniowie klasy V - Mateusz Błocho, Kornelia Dykas, Julia Kmieć, Maja Świerczek, Jakub Wajda, Paulina Zych, Gabriela Kadulska "Merry Christmas Everyone"