ROZŚPIEWANE MIKOŁAJKI

Dniem szczególnie wyczekiwanym przez każde dziecko jest 6 grudnia, czyli Mikołajki. Jak co roku wszyscy uczniowie zostali obdarowani prezentami, jednak nie była to jedyna atrakcja tego dnia w naszej szkole. Aby umilić wszystkim ten radosny dzień Świętego Mikołaja, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami Panią Magdaleną Szczygieł, Panem Dawidem Sutkowskim oraz Panią Aleksandrą Kozioł zorganizowali konkurs piosenki świątecznej pn. „Rozśpiewane Mikołajki”.

Wszystkie klasy przystąpiły do wspólnej zabawy i rywalizowały w dwóch kategoriach, grupy dzieci młodszych tj. klasy I-III oraz grupy starszej, czyli klasy IV-VIII i III gimnazjum. Uczestnicy śpiewali piosenki w języku polskim i angielskim. Nie mogło zabraknąć takich ponadczasowych hitów jak „All I Want for Christmas” czy „Merry Christmas Everyone”. Występom uczniów towarzyszył piękny taniec, kolorowe stroje, a przede wszystkim świetna zabawa i niepowtarzalna atmosfera zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Zwycięzcami w kategorii dzieci młodszych okazali się uczniowie klasy II pod opieką Pani Renaty Łoś, natomiast w grupie starszej najlepiej zaprezentowała się klasa VI pod opieką Pani Anny Olek, drugie miejsce przypadło klasie III gimnazjum wraz z Panią Anetą Białas, a III miejsce zdobyła klasa V oraz Pani Aleksandra Kozioł.