WYCIECZKA DO PIZZERII "PIETRO PARTY"

29 listopada 2018 r. uczniowie z klasy I, II i III naszej szkoły wraz z wychowawczyniami pojechali do Pizzerii "Pietro Party" w Czarnejna zabawę andrzejkową. Po przybyciu na miejsce przywitał nas właściciel, a zarazem mistrz pizzy pan Piotr. W lokalu czekał na nas słodki poczęstunek, a później mogliśmy tańczyć i śpiewać w pieknych strojach przy największych hitach muzyki rozrywkowej. W trakcie dyskoteki nie zabrakło również różnych konkursów i nagród.

Najwięciej radości sprawiły nam warsztaty robienia pizzy. Każdy według wskazóweek pana Piotra samodzielnie ugniatał ciasto, nakładał ulubione składnini i wkładał do pieca. Apetyt wszystkim dopisywał i ze smakiem zajadaliśmy się przygotowaną przez siebie pizzą.